Южненський "Хімік" обіграв на своєму майданчику чемпіона України

0
44

Баскетбольний клуб (БК) "Хімік" (Южний) здобув на домашньому паркеті перемогу над командою "Черкаські мавпи" з рахунком 93:76 в матчі чемпіонату України. Про це повідомила прес-служба БК.

Перша чверть пройшла в рівній гострій боротьбі, під час якої сторони продемонстрували як відмінну гру під кільцем, так і дальні кидки. На малий перерву з невеликим відривом (23:27) пішли гості, які вдаліше провели останні хвилини.

Однак зі стартом другого періоду южненці міцно захопили ініціативу. Черкащанам не допомогли два тайм-ауту, "Хімік" виграв другу чверть з солідною перевагою – 26:12.

Після великої перерви господарі знову потужно стартували, однак "Мавпи", чинні чемпіони України, не дали збільшити розрив у рахунку. У третьому відрізку – нічия (22:22), яка залишила гостям проблему в "-10". Разом з тим, нічого особливого в останньому періоді не відбулося – і южненці довели підсумковий відрив до 17 очок.

Після п'яти зіграних матчів "Хімік" знаходиться на другій сходинці в турнірній таблиці Суперліги.

Нагадаємо, нещодавно "Траса Е-95" повідомляла, що южненський "Хімік" обіграв на своєму майданчику столичний "Київ-Баскет".