Чорноморець здобув першу перемогу на тренувальному зборі в Туреччині

0
4

Одеський «Чорноморець» на тренувальному зборі в Туреччині здобув перемогу над представником другого дивізіону чемпіонату Казахстану СДЮСШОР (Нур-Султан) №8 з рахунком 3: 1.

Перші хвилини матчу пройшли в обопільних атаках (Штогрин метрів з 15-ти влучив у голкіпера. Варакута виручив «Чорноморець», вигравши дуель у казахського футболіста). А потім перевагою повністю заволоділи «моряки». Вони успішно застосовували пресинг, подовгу «замикаючи» суперника на його половині поля. Норенков на 19 хвилині точно пробив із середньої дистанції в кут воріт – 1: 0. Гольовий момент не використав Штогрин, який обіграв опікуна у воротарському, але не зумів «пробити» голкіпера. «Постріл» Ліховідько з лінії штрафного майданчика на 23 хвилині не без проблем нейтралізував воротар СДЮСШОР № 8.

У другому таймі «Чорноморець» повністю змінив склад. Поступово казахська команда стала частіше гостюватимуть у воріт «Чорноморця», і на 54 хвилині Набієв зумів потрапити з досить гострого кута в ціль – 1: 1. Одесити досить швидко відновили статус-кво: простріл Авагімяна ефективно використовував Сікорський – 2: 1. Через десять хвилин відзначився вже сам Авагімян, пройшовши з флангу майже до кута воротарського і вразивши дальню «шістку» воріт суперника – 3: 1.

В останні 15 хвилин матчу футболісти СДЮСШОР № 8 доклали чимало зусиль, щоб змінити рахунок. Двічі не забив з вигідних положень Набієв: в першому випадку м'яч пройшов поруч зі стійкою, в другому надійну гру продемонстрував Паламарчук. У ще одному епізоді нашого голкіпера підстрахував на лінії воріт Долгов.

«Чорноморець» – СДЮСШОР № 8 (Нур-Султан, Казахстан) – 3: 1 (1: 0)

15 лютого 2020 року. Сіде (Туреччина). 10-00. Футбольне поле готелю «Старлайт». 16 градусів, похмуро.

«Чорноморець»: 1-й тайм – Варакута ( «перегляд», 32), Велівши, Граматик, Микицей, «перегляд», Клименко (капітан), Ліховідько, «перегляд», Норенков, «перегляд», Штогрин; 2-й тайм – «перегляд» (Паламарчук, 62), Слинкин, «перегляд», Долгов (капітан), Зубейко, Тітаевскій, Зінкевич, Силич, Авагімян, Брагар, Сікорський.
Тренер – Остап Маркевич.

СДЮСШОР № 8: Мата, Ісмаїлов, Гарячий, Ермекуулу, Цой, Левін, Циколія, Елемесов, Джаналіев, Жуков, Ельмурзаев. Запасні: Носов, Маров, шуба, Муканов, Набієв, Кульбеков, Сайлибаев, Шамші.
Голи: Норенков (19), Сікорський (57), Авагімян (68) – Набієв (54).

Слідкуйте за новинами Одеси і регіону на сайті Траса Е-95.
Підписуйтесь на нас в Facebook і Telegram.